הגיל, תנאי מזג האוויר, זיהום האוויר, התורשה - כל אלה, ועוד, חורצים קמטים על פנינו. יש הגורסים כי הקמטים הם אותות הכבוד שלנו, אך רובינו לא מסכימים עם כך. העולם היום שייך לצעירים, וגם הצעירים ברוחם שואפים להיראות צעירים יותר: להחליק את קמטיהם, למלא את שפתותיהם אשר הידלדלו מעט במשך השנים. למרבית המזל, היום, במאה ה-21, זה בהחלט בהישג ידו של כל אחד מאיתנו.
 
אם בעבר החלקת קמטים הייתה כרוכה בניתוח מתיחת פנים, אשר גרם לנו ייסורים לא מעטים והשבית אותנו מפעילות לזמן רב, הרי היום הדברים פשוטים הרבה יותר: הזרקות של בוטוקס ושל חומרי מילוי לקמטים, מילוי שפתיים וכדומה תפסו את מקומו של הניתוח. אין להשוות בין שני התהליכים: הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי לקמטים אורכות זמן מועט (מדובר בפחות משעה לטיפול), לא כרוכות בהרדמה כללית, בכאבים או בתופעות לוואי ואינן מפריעות לסדר יומם ולפעילותם של המטופלים.
 
ראשון היה בוטוקס. בוטוקס משמש לטיפולים- בתחילה רפואיים ואח"כ גם קוסמטיים- במשך כ-40 שנה. הזרקת בוטוקס במינון קטן ומדויק גורמת לשיתוקם של שרירים בפנים אליהם הוא מוזרק, וע"י כך מוחקת קמטים, בעיקר קמטי הבעה. הזרקת הבוטוקס, אשר צריכה להיעשות על ידי מומחה, במכון מקצועי, מתבצעת תחת השפעת משחת אלחוש או הרדמה מקומית. במכון לינה סנטר - קוסמטיקאית בחיפה, מובטח למטופל המעוניין בהזרקות בוטוקס הטיפול המיומן והמקצועי ביותר.
 
במשך הזמן התפתח מאד תחום הזרקןת להחלקת קמטים. שיטת הזרקות הבוטוקס הובילו אל טיפול חדשני יותר: מילוי קמטים באמצעות הזרקות. חומרי מילוי שונים שימשו לצורך זה, חלקם מלאכותיים- כמו הסיליקון למשל, וחלקם- טבעיים, המורכבים מחומרים המצויים בגוף האדם.
 
הרסטילן הוא חומר מילוי כזה: זהו ג'ל צלול העשוי מחומצה היאלורונית, המצויה באופן טבעי בגופנו. ככזה, הזרקתו מונעת תופעות לוואי של דחייה, וזהו יתרונו הגדול. זו הסיבה שאנו, במכון לינה סנטר, מעדיפים את הרסטילן כחומר מילוי לקמטים ולשפתיים.
 
הזרקת רסטילן, תהליך קצר וחסר תופעות לוואי, מוסיף נפח לעור ולשפתיים, וכשהוא נעשה בצורה מקצועית כמו שאנו במכון לינה סנטר יודעים לעשות- עדיין יישאר מראה הפנים טבעי לגמרי.
 
מכיוון שהרסטילן הוא חומר טבעי, הוא ייספג בגוף לאחר תקופה מסוימת. אין מניעה לבצע טיפולים חוזרים במקרה כזה.
 

סגור